Światowy Dzień Pluszowego Misia

W dniu 24 listopada 2023r.uczniowie klas 1-3 obchodzili Światowy Dzień Pluszowego Misia. Miękki, puchaty i taki z łatką. Swoje święto obchodziła najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Na początek uczniowie prezentowali i wypowiadali się na temat swojego ulubionego misia, następnie wysłuchali historii powstania Pluszowego Misia, odgadywali różnice pomiędzy Pluszowym Misiem, a niedźwiedziem oraz obejrzeli bajkę pt. ,,Gumisie”. Po obejrzeni bajki uczniowie uczestniczyli w zabawie ruchowej pt. ,,Niedźwiadek” oraz odpowiadali na pytania tematyczne. Na koniec wykonali prace plastyczne. Nie zabrakło również pamiątkowego zdjęcia z misiem w fotobudce. Dzień obfitował w mnóstwo radości i uśmiechu.