Węgrzynowskie pierniki

Dnia 23 listopada 2023r. uczniowie klas 1-3 uczestniczyli w warsztatach dekoracji pierników bożonarodzeniowych, zorganizowanych prze Koło Gospodyń Wiejskich „Węgierki” w Węgrzynowie. Uczniowie samodzielnie dekorowali pierniczki kolorowym lukrem oraz dekoracjami, wykazując się pomysłowością oraz własną inwencją twórczą. Oczywiście największą przyjemnością było skosztowanie własnoręcznie przygotowanych pierników. Była to również okazja do ukazania piękna Świąt Bożego Narodzenia, poznania tradycji i zwyczajów świątecznych. Na koniec uczniowie zjedli smaczny posiłek, który sprawił dzieciom również wiele radości. Serdecznie dziękujemy Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich w Węgrzynowie za zorganizowanie warsztatów i zaproszenie.