Rekrutacja do oddziału przedszkolnego i klasy I na rok szkolny 2024/2025

O G Ł O S Z E N I E

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej  im. Bohaterów Września w Węgrzynowie ogłasza nabór na wolne miejsca do oddziału przedszkolnego  i klasy I  na rok szkolny 2024/2025.

Wnioski o przyjęcie dzieci do oddziału przedszkolnego   i klasy  I wydawane są w sekretariacie lub dostępne na stronie internetowej  szkoły od 19.02.2024 r.

Rodzic  wypełniony wniosek składa do 08.03.2024r.

Pliki do pobrania:

1. Oddział przedszkolny       WNIOSEK DO PRZEDSZKOLA   , deklaracja o kontynuowaniu
  2. Klasa I                                    wniosek do klasy pierwszej               ZGŁOSZENIE DO SZKOŁY

Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”

Nasi uczniowie (Zuzanna Biraga, Aleksandra Biraga, Zuzanna Milewska i Kacper Nawrocki) wzìęli udział w Gminnych eliminacjach XLVI edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” .

I miejsce w kategorii klas 5-8 zajęla Zuzanna Biraga uczennica klasy VIII. Gratulujemy . Zuzia będzie reprezentować nasza Gminę na etapie powiatowym.

Dziękujemy druhom OSP KSRG  Węgrzynowo za transport naszych uczniów na konkurs.

CHOINKA SZKOLNA 2024

Choinka szkolna 01.02.2024. Super zabawa z animatorkami: zjeżdżalnie, gry i zabawy, tatuaże, słodki poczęstunek.

Następnie MIKOŁAJ obdarował dzieci paczkami. A na koniec była smaczna PIZZA.

Ta super zabawa choinkowa odbyła się dzięki Radzie Rodziców. Wszystko zorganizowały i ufundowały mamy.

Konkursie lingwistyczny z języka angielskiego

31.01.2024r. Nasze uczennice wzięły udział w konkursie lingwistycznym z języka angielskiego, który zorganizowało LO w Przasnyszu. W kolejnej edycji wzięło udział aż 83 uczniów z jedenastu podstawówek z całego regionu. Dla naszych uczennic był to pierwszy raz, kiedy przekroczyły mury Liceum Ogólnokształcącego im Komisji Edukacji Narodowej w Przasnyszu. Mamy jednak nadzieję, że nie ostatni.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 15 marca .Naszą szkołę reprezentowały: Olczak Zuzanna i Aleksandra Wrońska z kl.8 oraz Zuzanna Biraga z kl. 7. Do konkursu przygotowała je Pani Anna Jaskulska.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

30.01.2024r. Samorząd Uczniowski pod opieka p. Justyny Wrońskiej przygotował loterię fantową z której dochód przeznaczono na Wielką Orkiestrę Pomocy Świątecznej. Zebraną kwotę 700zł przekazano Stowarzyszeniu Arena Dobra.