Biskup płocki w naszej szkole

W czwartek 11 kwietnia 2023 r. w naszej szkole gościliśmy Księdza Biskupa Diecezji Płockiej Szymona Stułkowskiego. Ksiądz Biskup spotkał się z całą społecznością szkolną.

Pani katechetka E. Mosakowska przygotowała wraz z dziećmi i młodzieżą krótką część artystyczną. Ks. Biskup skierował do naszej szkolnej społeczności miłe słowa. Na koniec podziękował Dyrekcji i Nauczycielom za trud organizacji spotkania oraz pomodliliśmy się w intencji naszej szkolnej wspólnoty.

TYDZIEŃ DLA ZDROWIA I ŚRODOWISKA W NASZEJ SZKOLE

TYDZIEŃ DLA ZDROWIA I ŚRODOWISKA W NASZEJ SZKOLE -17-21 kwietnia 2023r. W tym tygodniu zrealizowaliśmy wiele działań.

TYDZIEŃ DLA ZDROWIA I ŚRODOWISKA W NASZEJ SZKOLE
17.04.2023- wycieczka kl. I-III do lasu na ścieżkę edukacyjną.

TYDZIEŃ DLA ZDROWIA I ŚRODOWISKA W NASZEJ SZKOLE

18.04.2023r.-spotkanie z pielęgniarką szkolną oraz konkurs wiedzy o zdrowym stylu życia dla klas I-III , IV-V i VI-VIII

TYDZIEŃ DLA ZDROWIA I ŚRODOWISKA W NASZEJ SZKOLE

19.04.2023r. Uczniowie mogli degustować warzywa i owoce zakupione ze środków GKRPA w Płoniawach-Bramurze .

Odbyły się też międzyklasowe rozgrywki sportowe :

– turniej piłki ręcznej klas IV-VIII ;

– turniej zbijaka klas I-III.

20.04.2023r.- pokaz-szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej

20.04.2023r. – Kiermasz zdrowej żywności który przygotowali rodzice.

21.04.2023r. – Udział w akcji „Sprzątamy dla Polski”, wystawa plakatów, sadzenie drzewek

Rocznica Uchwalenia KONSTYTUCJI 3 MAJA

28 kwietnia w naszej szkole tradycyjnie  z pełnym ceremoniałem szkoły i odśpiewaniem hymnu odbyła się uroczysta akademia z okazji Uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Akademię przygotowali J. Wrońska, A. Jaskulska i K. Królicki

” Eko Konkurs – Eko Wynalazca”

Z ogromną przyjemnością informujemy, że uczennica kl. I naszej szkoły Weronika Rutkowska w swojej kategorii wiekowej zdobyła I miejsce w II Ogólnopolskim” Eko Konkurs – Eko Wynalazca”. Konkurs jest objęty patronatem Prezydenta Miasta Płocka do którego przystąpiło ponad 200 uczniów z całej Polski.

Komisja Konkursowa wyłoniła laureatów konkursu w trzech kategoriach wiekowych:

I grupa wiekowa (oddział 0 – klasa I):

I miejsce – Weronika Rutkowska (Publiczna Szkoła Podstawowa w Węgrzynowie)

II miejsce – Aleksander M (Przedszkole nr 2 w Dębnie), III miejsce – Jakub S (Publiczne Przedszkole nr 22 w Radomiu)

Wyróżnienia:

Kacper G(Przedszkole nr 32 w Gdyni) , Wojciech W (Szkoła Podstawowa nr 11 w Płocku) , Łukasz Ł (Szkoła Podstawowa w Gorzkowie

FESTYN dla GABI

Cała spoleczność szkolna dziękuje wszystkim za udział w organizacji festynu charytatywnego dla Gabrysi Klamy. To była przyjemność współpracować z ludźmi, którzy pokazali swoje wielkie zaangażowanie i bezinteresowność.

Ten dzień był szczególny. Nie tylko dopisała nam pogoda, ale i goście. A zakończenia nikt by się nie spodziewał wcześniej. ZEBRANO 41 863zł. . Kwotę wpłacono na konto Fundacjì Siepomaga.pl z przeznaczeniem dla Gabrysi Klama.

FESTYN CHARYTATYWNY DLA GABRYSI KLAMY

23 kwietnia 2023 roku przy współudziale i na terenie naszej szkoły odbył się  FESTYN CHARYTATYWNY DLA GABRYSI KLAMY. Była piękna pogoda, świeciło słońce, gry, zabawy,pokazy strażackie, licytacje, fanty, pyszne potrawy, ciasto i dużo gości. To wszystko, aby pomóc Gabrysi, żeby mogła marzyć i te marzenia spełniać.

PLEBISCYT EDUKACYJNY 2022

Miło nam poinformować, że w PLEBISCYCIE EDUKACYJNYM 2022 nasze nauczycielki zajęły I miejsce w powiecie makowskim: – w kategorii Nauczyciel klas 0-III Magdalena Waszczak, – w kategorii Nauczyciel klas IV-VIII Anna Jaskulska. Dodać należy, że nasza szkoła zdobyła w tym plebiscycie I miejsce w powiecie makowskim w kategorii szkół podstawowych.  Dla szkoły jest też nagroda w postaci vouchera wartosci 3000zł na promocję w prasie. Dziękujemy za głosy.