Rocznica Uchwalenia KONSTYTUCJI 3 MAJA

28 kwietnia w naszej szkole tradycyjnie  z pełnym ceremoniałem szkoły i odśpiewaniem hymnu odbyła się uroczysta akademia z okazji Uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Akademię przygotowali J. Wrońska, A. Jaskulska i K. Królicki

” Eko Konkurs – Eko Wynalazca”

Z ogromną przyjemnością informujemy, że uczennica kl. I naszej szkoły Weronika Rutkowska w swojej kategorii wiekowej zdobyła I miejsce w II Ogólnopolskim” Eko Konkurs – Eko Wynalazca”. Konkurs jest objęty patronatem Prezydenta Miasta Płocka do którego przystąpiło ponad 200 uczniów z całej Polski.

Komisja Konkursowa wyłoniła laureatów konkursu w trzech kategoriach wiekowych:

I grupa wiekowa (oddział 0 – klasa I):

I miejsce – Weronika Rutkowska (Publiczna Szkoła Podstawowa w Węgrzynowie)

 

II miejsce – Aleksander M (Przedszkole nr 2 w Dębnie), III miejsce – Jakub S (Publiczne Przedszkole nr 22 w Radomiu)

Wyróżnienia:

Kacper G(Przedszkole nr 32 w Gdyni) , Wojciech W (Szkoła Podstawowa nr 11 w Płocku) , Łukasz Ł (Szkoła Podstawowa w Gorzkowie

FESTYN dla GABI

Cała spoleczność szkolna dziękuje wszystkim za udział w organizacji festynu charytatywnego dla Gabrysi Klamy. To była przyjemność współpracować z ludźmi, którzy pokazali swoje wielkie zaangażowanie i bezinteresowność.

Ten dzień był szczególny. Nie tylko dopisała nam pogoda, ale i goście. A zakończenia nikt by się nie spodziewał wcześniej. ZEBRANO 41 863zł. . Kwotę wpłacono na konto Fundacjì Siepomaga.pl z przeznaczeniem dla Gabrysi Klama.

 

FESTYN CHARYTATYWNY DLA GABRYSI KLAMY

23 kwietnia 2023 roku przy współudziale i na terenie naszej szkoły odbył się  FESTYN CHARYTATYWNY DLA GABRYSI KLAMY. Była piękna pogoda, świeciło słońce, gry, zabawy,pokazy strażackie, licytacje, fanty, pyszne potrawy, ciasto i dużo gości. To wszystko, aby pomóc Gabrysi, żeby mogła marzyć i te marzenia spełniać.

 

PLEBISCYT EDUKACYJNY 2022

Miło nam poinformować, że w PLEBISCYCIE EDUKACYJNYM 2022 nasze nauczycielki zajęły I miejsce w powiecie makowskim: – w kategorii Nauczyciel klas 0-III Magdalena Waszczak, – w kategorii Nauczyciel klas IV-VIII Anna Jaskulska. Dodać należy, że nasza szkoła zdobyła w tym plebiscycie I miejsce w powiecie makowskim w kategorii szkół podstawowych.  Dla szkoły jest też nagroda w postaci vouchera wartosci 3000zł na promocję w prasie. Dziękujemy za głosy.