CHOINKA SZKOLNA

10.02.2023r. odbyła się w naszej szkole CHOINKA SZKOLNA

Rada Rodziców przygotowała zabawę z animatorami,konkurs na najciekawsze przebranie, malowanie twarzy, watę cukrową i popcorn, słodki poczęstunek , a na koniec był Mikołaj z prezentami.

Można było zrobić sobie zdjęcie w fotobudce.

Było super.

Dziękujemy.

KONKURS na NAJŁADNIEJSZE PRZEBRANIE

Nagrodzone przebrania

ZABAWA – TAŃCE – KONKURSY

CZAS NA MIKOŁAJA

FOTO z FOTOBUDKI

Turniej Wiedzy Pożarniczej

09.02.2023r.odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej w Płoniawach -Bramurze. Naszą szkołę reprezentowały Zuzanna Biraga i Zuzanna Żołyńska uczennice klasy VI i ALEKSANDRA BIRAGA uczennica klasy IV, która zajęła I miejsce w kategorii klas I-IV.  Będzie reprezentować gminę na etapie powiatowym.

Gratulujemy.

„MEMORY MASTER”.

Nasi uczniowie odnieśli sukces w ogólnopolskim konkursie leksykalnym języka angielskiego „MEMORY MASTER”. Laureatami zostali: II stopnia Julian Jabłonowski i III stopnia Zuzanna Ruszczyńska uczniowie klasy 5. Gratulujemy. W konkursie wzięło udział 20 uczniów, których przygotowała nauczycielka j. angielskiego Jaskulska Anna

.

WALENTYNKI w naszej szkole

W ostatnim tygodniu nauki przed feriami zimowymi uczniowie mogli za pośrednictwem skrzynki walentynkowej przekazywać sobie KARTKI WALENTYNKOWE.

Akcję zorganizował i przeprowadził Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami : P. Justyną Wrońską, Krzysztofem Królickim i we współpracy ze świetlicą i P. Jadwigą Kubik.

Na koniec akcji w czwartek przedstawiciele SU rozdali uczniom POCZTĘ WALENTYNKOWĄ.

TYDZIEŃ RÓŻNOŚCI

TYDZIEŃ RÓŻNOŚCI to akcja  Samorządu Uczniowskiego na ostatni tydzień nauki przed feriami zimowymi

W dniach 6 – 10  lutego uczniowie naszej szkoły mieli okazję przyjść do szkoły w dowolnym ubiorze tematycznym:

DZIEŃ KOSZULI I KRAWATA

ZAKŁADAMY DRESY

UBIERAMY SIĘ NA JEDEN KOLOR

AKCENT WALENTYNKOWY

STRÓJ KARNAWAŁOWY na CHOINKĘ SZKOLNĄ

Bezpieczeństwo w sieci

9 lutego w ramach DBI uczniowie klas starszych uczestniczyli w spotkaniu z policjantem.

Celem spotkania było przypomnienie i omówienie zasad bezpiecznego korzystania z komputera oraz internetu.

BEZPIECZNE FERIE

Jak bezpiecznie spędzić ferie?

2 lutego 2023 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu z P. policjantką. Celem tego kolejnego już spotkania było przypomnienie i omówienie zagadnień związanych z bezpieczeństwem w czasie ferii i nie tylko.

„Co wiemy o psach” konkurs w zerówce

W związku z prowadzonymi dodatkowymi zajęciami z dogoterapii w oddziale zerowym został przeprowadzony konkurs ” Co wiemy o psach?”. Konkurs przygotowały : Alicja Morawska -wychowawczyni i Urszula Bartosiak prowadząca zajęcia. Nagrody ufundowała Rada Rodziców i Fundacja Urszuli Bartosiak ITN. Głównym bohaterem był Irys – pies terapeuta.

Spotkanie z rodzicami

31 stycznia odbyło się spotkanie z rodzicami – WYWIADÓWKA.

Na spotkaniu ogólnym Pani Danuta Drzewiecka – Stały Mediator Sądowy przeprowadziła pogadankę na temat relacji DZIECKO – RODZIC – NAUCZYCIEL. Po spotkaniu odbyły się spotkania klasowe wychowawców z rodzicami dotyczące wyniow nauczania i zachowania za I półrocze.

Dzień BABCI i DZIADKA

23.01.2023r. świętowaliśmy Dzień Babci i Dzień Dziadka.

Uczniowie klas I-III zaprosili swoje babcie i swoich dziadków do szkoły. Przygotowali dla nich część artystyczną i życzenia. Rodzice dla gości przygotowali słodki poczęstunek. Było to miłe chwile pełne serdeczności, uśmiechu i zabawy.