BEZPIECZNE FERIE

Jak bezpiecznie spędzić ferie?

2 lutego 2023 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu z P. policjantką. Celem tego kolejnego już spotkania było przypomnienie i omówienie zagadnień związanych z bezpieczeństwem w czasie ferii i nie tylko.

„Co wiemy o psach” konkurs w zerówce

W związku z prowadzonymi dodatkowymi zajęciami z dogoterapii w oddziale zerowym został przeprowadzony konkurs ” Co wiemy o psach?”. Konkurs przygotowały : Alicja Morawska -wychowawczyni i Urszula Bartosiak prowadząca zajęcia. Nagrody ufundowała Rada Rodziców i Fundacja Urszuli Bartosiak ITN. Głównym bohaterem był Irys – pies terapeuta.

Spotkanie z rodzicami

31 stycznia odbyło się spotkanie z rodzicami – WYWIADÓWKA.

Na spotkaniu ogólnym Pani Danuta Drzewiecka – Stały Mediator Sądowy przeprowadziła pogadankę na temat relacji DZIECKO – RODZIC – NAUCZYCIEL. Po spotkaniu odbyły się spotkania klasowe wychowawców z rodzicami dotyczące wyniow nauczania i zachowania za I półrocze.