Pożegnanie pracownika obsługi

Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego 2020/2021 odbyło się pożegnanie  pracownika obsługi- Pana Ryszarda Kaszuby, który odchodzi  z końcem sierpnia na zasłużoną emeryturę. W naszej szkole pracował od 2010r. Był pracownikiem gospodarczym, który dbał o naszą szkołę  i teren wokół niej. Wykonał wiele prac remontowych  i porządkowych. Wyróżniał się  sumiennością i pracowitością. Za swoją prace otrzymał nagrodę dyrektora szkoły.

Dziękujemy Panie Ryszardzie .

Życzymy zdrowia, pomyślności i zasłużonego odpoczynku na emeryturze.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2020/2021 zgromadziła uczniów, rodziców , nauczycieli i pracowników szkoły. Rozpoczęła się o godz. 9.00  odśpiewaniem hymnu i zmianą dotychczasowego pocztu sztandarowego.

Miło było gościć Panią Annę Jastrzębską- Zastępcę Wójta, która wręczyła stypendia  dla naszych uczniów:

• Alicji Witkowskiej  uczennicy kl.8  za wysokie wyniki w nauce i osiągnięcia w konkursach przedmiotowych,
  • Alicji Lewandowskiej uczennicy kl 7 za  wyniki w nauce i osiągnięcia artystyczne.

• **********************************************************************************************************
  • Najlepsi uczniowie w szkole z najwyższymi średnimi to: Alicja Witkowska kl.8, Konrad Bojarski kl.7 i Zuzanna Biraga kl.4. Otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez Komitet Rodzicielski.
  • Uczniowie. którzy  osiągnęli średnią co najmniej 4,75 otrzymali świadectwa z wyróżnieniem

• Następnie odbyło się pożegnanie uczniów klasy 8. Pani dyrektor wraz z wychowawczynią M.Nawrocką wręczyły świadectwa ukończenia szkoły. Uczniowie przygotowali krótką część artystyczną i pożegnali się ze szkołą. Od  klasy 7 otrzymali tort i małe prezenty.
  • Słonecznych wakacji!!!!!!!!!!!!

Uroczyste zakończenie roku szkolnego w oddziale przedszkolnym

W czwartek 24 czerwca  2021r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w oddziale przedszkolnym.  Na uroczystość przybyli rodzice. Dzieci pod kierunkiem nauczycielek: Morawskiej Alicji i Gnas Leny, przygotowały krótką część artystyczną. Następnie dyr. J.Dawid  wręczyła prezenty przygotowane przez rodziców i radę rodziców. Dzieci kończące „zerówkę” otrzymały swój pierwszy elementarz.  Przed dzieciakami z zerówki od września nowy etap- nauka w pierwszej klasie, przed wszystkimi wakacje. Odpoczywajcie , korzystajcie ze słonecznej pogody. Wspaniałych wakacji!

Wręczenie nagród w konkursie gminnym ” Przegonić pandemię”’

21 czerwca w Urzędzie Gminy w Płoniawach-Bramurze Pan Wójt Jakub Dudek i Pani Jadwiga Krukowska wręczyli nagrody w Gminnym Konkursie Profilaktycznym „Przegonić pandemię”.

II miejsce w kategorii kl.7-8 zajęła Alicja Witkowska, a wyróżnienie otrzymała Natalia Sierak.

III miejsce w kategorii kl.4-6 zajęła Aleksandra Wrońska.

W kategorii kl 1-3 wyróżnienie otrzymała Klaudia Zielińska.

Gratulujemy.

Wycieczka do „Oazy” w Retce

W ramach działań ” Akcja -relacja -aktywny powrót do szkoły”  uczniowie klas 4-8 wraz z nauczycielami  byli dziś na wycieczce w Retce.  Jest to wspaniałe miejsce na aktywny odpoczynek. „Oaza” oferuje dobrą i bezpieczną zabawę dla dzieci. Dziękujemy bardzo Paniom ,które przygotowały dla nas poczęstunek i inne atrakcje. Było super!

Piknik na łące nad Węgierką klas I-III

Dziś uczniowie klas I-III wraz z nauczycielkami spędzili czas  pikniku nad Węgierką. Były gry , zabawy, przeciąganie liny, a na koniec kiełbaski z grilla. Uff, jak było gorąco!!!

Uwaga Rodzice!

List Kuratora Oświaty w  Warszawie- list do Rodziców ws. szczepień – linki

Od 7 czerwca rodzice mogą rejestrować na szczepienie dzieci, które ukończyły 12. rok życia. Wcześniej została uruchomiona rejestracja dla uczniów w wieku 16 i 17 lat. Aktualnie szczepienia odbywają się w punktach populacyjnych i powszechnych.

W załączeniu komunikat MEiN dotyczący szczepień uczniów w wieku 12-18 lat oraz dodatkowe materiały informacyjne.

Proszę kliknąć linki poniżej:

KOMUNIKAT MEN-Informacja -szczepienia uczniów w wieku 12-18 lat

kwestionariusz wstepnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby niepelnoletniej przeciw covid19

Podsumowanie Gminnego Konkursu Biologicznego” Poznajmy las”

11.06.2021r. w Urzędzie Gminy w Płoniawach -Bramurze  nastąpiło podsumowanie  Gminnego Konkursu Biologicznego” Poznajemy las”.

Konkurs zorganizowany był przez Publiczną Szkołę Podstawową im. Arkadiusza Gołasia w Płoniawach-Bramurze. Nagrody wręczył Pan Wójt Jakub Dudek.

W kategorii klas III-IV –  Alicja Jaskulska zajęła III miejsce. Wyróżnienie otrzymał Nikodem Kowalkowski.

W kategorii klas V-VIII- Konrad Bojarski zajął I miejsce, a Emilia Czerwińska  II miejsce.

Gratulujemy.

Piknik -w ramach działań „Akcja -relacja -aktywny powrót do szkoły”

31 maja 2021 r. na boisku szkolnym odbyła się piknik  w ramach działań ” Akcja -relacja -aktywny powrót do szkoły”. Wszyscy uczniowie tego dnia rozpoczęli naukę w szkole po długim okresie nauczania zdalnego.

Gry, zabawy i konkursy czekały na uczniów przygotowane przez animatorów. Słodki poczęstunek przygotowali rodzice . W trakcie pikniku dzieci mogły  skorzystać z dmuchańców ( dofinansowane przez Gminną Komisję ds Rozwiazywania Problemów Alkoholowych i Radę Rodziców).Na koniec pikniku było ognisko z kiełbaskami (sfinansowane przez Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju Lokalnego). Pogoda dopisała , humory też. Zabawa była super!!!!! Po tak długim czasie nauki zdalnej wreszcie wszyscy razem.