Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2020/2021 zgromadziła uczniów, rodziców , nauczycieli i pracowników szkoły. Rozpoczęła się o godz. 9.00  odśpiewaniem hymnu i zmianą dotychczasowego pocztu sztandarowego.

Miło było gościć Panią Annę Jastrzębską- Zastępcę Wójta, która wręczyła stypendia  dla naszych uczniów:

• Alicji Witkowskiej  uczennicy kl.8  za wysokie wyniki w nauce i osiągnięcia w konkursach przedmiotowych,
  • Alicji Lewandowskiej uczennicy kl 7 za  wyniki w nauce i osiągnięcia artystyczne.

• **********************************************************************************************************
  • Najlepsi uczniowie w szkole z najwyższymi średnimi to: Alicja Witkowska kl.8, Konrad Bojarski kl.7 i Zuzanna Biraga kl.4. Otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez Komitet Rodzicielski.
  • Uczniowie. którzy  osiągnęli średnią co najmniej 4,75 otrzymali świadectwa z wyróżnieniem

• Następnie odbyło się pożegnanie uczniów klasy 8. Pani dyrektor wraz z wychowawczynią M.Nawrocką wręczyły świadectwa ukończenia szkoły. Uczniowie przygotowali krótką część artystyczną i pożegnali się ze szkołą. Od  klasy 7 otrzymali tort i małe prezenty.
  • Słonecznych wakacji!!!!!!!!!!!!