Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

POŻEGNANIE KLASY VIII

Żegnamy naszych absolwentów i gratulujemy im ukończenia szkoły. Jesteśmy dumni ,że byliście naszymi uczniami.

Życzymy Wam samych sukcesów. Spełniajcie swoje marzenia.

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022
Pozostałym uczniom gratulujemy promocji do klas programowo wyższych. Cieszymy się waszych osiągnięć.

Wszystkim życzymy udanych i bezpiecznych wakacji.

„Czerwony kapturek”-przedstawienie kukiełkowe

Uczniowie kl. IV pod opieką Pani A. Chrzanowskiej przygotowali dla uczniów kl.1-3 i oddziału przedszkolnego przedstawienie kukiełkowe pt. ” Czerwony kapturek” . Uczęszczając na zajęcia artystyczne w ramach godzin do dyspozycji dyrektora zaangażowali się i pokazali swoje zdolności przygotowując ten spektakl.

DZIEŃ INNOWACYJNOŚCI

23 czerwca 2022r. w naszej szkole odbył się DZIEŃ INNOWACYJNOŚCI. W czasie roku szkolnego realizowano programy innowacyjne nt. zawodów. Dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniowie kl. 1-3 poznawali różne zawody. Spotykali się np. z fryzjerką, policjantką czy pielęgniarką. Uczniowie klas starszych odbywali spotkania z doradcami zawodowymi. Tego dnia dokonano podsumowania działań realizowanych programów innowacyjnych.

BEZPIECZNE WAKACJE

23 czerwca 2022r. uczniowie naszej szkoły spotkali się z asp. szt. Katarzyną Ruszczyńską z Powiatowej Komendy Policji w Makowie Maz. Pani policjantka przeprowadziła pogadankę nt. „Bezpieczne wakacje”.

Dzień Dziecka

Cóż to był za dzień – pełen zabawy, uśmiechu i radości (wata cukrowa, słodycze, frytki ,lody i na koniec kiełbaski na ognisko).Dziękujemy:

-Radzie Rodziców za wynajęcie super animatorów,

– KGW ” Węgierka” w Węgrzynowie za smaczne frytki,

-Stowarzyszeniu Wspierania Rozwoju Lokalnego w Węgrzynowie za kiełbaski i napoje,

-Sklepowi „LEWIATAN” w Węgrzynowie za ufundowanie lodów.