„Czerwony kapturek”-przedstawienie kukiełkowe

Uczniowie kl. IV pod opieką Pani A. Chrzanowskiej przygotowali dla uczniów kl.1-3 i oddziału przedszkolnego przedstawienie kukiełkowe pt. ” Czerwony kapturek” . Uczęszczając na zajęcia artystyczne w ramach godzin do dyspozycji dyrektora zaangażowali się i pokazali swoje zdolności przygotowując ten spektakl.

DZIEŃ INNOWACYJNOŚCI

23 czerwca 2022r. w naszej szkole odbył się DZIEŃ INNOWACYJNOŚCI. W czasie roku szkolnego realizowano programy innowacyjne nt. zawodów. Dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniowie kl. 1-3 poznawali różne zawody. Spotykali się np. z fryzjerką, policjantką czy pielęgniarką. Uczniowie klas starszych odbywali spotkania z doradcami zawodowymi. Tego dnia dokonano podsumowania działań realizowanych programów innowacyjnych.