CodeWeek 2022

Jak co roku nasza szkoła bierze udział w międzynarodowej akcji kodowania CodeWeek.

W tym roku uczniowie klas starszych  wraz z nauczycielem informatyki p. Królickim poznawali tajniki kodów QR.

Odkodowywali kody QR a także sami kodowali informacje w postaci kodu QR.

Na koniec na drzwiach sal lekcyjnych i pomieszczeń szkolnych rozwiesiliśmy informacje ich dotyczące w postaci QR kodów.

Dzień Edukacji Narodowej. To był miły dzień w naszej szkole.

Rano panie z Rady Rodziców złożyły życzenia nauczycielom i pracownikom obsługi, częstując smacznym tortem.

Samorząd Uczniowski (pod kierunkiem Pani Milewskiej i Pana Królickiego ) przygotował krótką część artystyczną. Były życzenia i miłe słowa. Pani dyrektor wręczyła nagrody dla nauczycieli i pracowników obsługi.

Naszą uroczystość zaszczycił Pan Wójt Jakub Dudek, który wręczył Pani Dyrektor nagrodę i złożył wszystkim życzenia.

Pasowanie na PRZEDSZKOLAKA

Dzień Przedszkolaka -10.10.2022r.

Były wierszyki i piosenki oraz obietnica bycia dobrym przedszkolakiem. Wszystkie dzieci były bardzo przejęte. Pani dyrektor pasowała na przedszkolaka. Rodzice byli dumni ze swoich pociech.

A na koniec słodki poczęstunek i tort, który przygotowali rodzice.

Było super.