Dzień Dziecka z Rodziną

Dzień Dziecka to święto, na które wszyscy uczniowie czekają z niecierpliwością przez cały rok. W tym roku obchodziliśmy go w naszej szkole 4 czerwca – Dzień Dziecka z Rodziną.

Świętowanie rozpoczęliśmy od przedstawienia pt. „Czerwony Kapturek szuka księcia” w wykonaniu uczniów klasy III.

Resztę dnia spędziliśmy bardzo aktywnie razem z mamami, tatusiami, babciami i dziadkami. Młodsze dzieci chętnie korzystały ze zjeżdżalni i różnorodnych zabaw z animatorami. Starsi uczniowie rozegrali turniej piłki nożnej. Dużą atrakcją dla wszystkich była budka z przepysznymi lodami. Nie zabrakło też słodkości, chipsów i napojów. Dzieci chętnie jadły popcorn, watę cukrowa i zakręcone ziemniaki.Po super zabawach przyszedł czas na ognisko i pyszne kiełbaski.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację tego wyjątkowego dnia. Podziękowania kierujemy do Rady Rodziców i sponsorów. Szczególnie dziękujemy Stowarzyszeniu Wspierania Rozwoju Lokalnego w Węgrzynowie i Panu Prezesowi Krzysztofowi Majewskiemu oraz Firmie Handlowej FELO Włodzimierz Smurlik z Przasnysza. To dzięki Wam na buziach wszystkich dzieci gościł uśmiech.

      

       

      

   

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *