Pomóżmy!!!

DRODZY UCZNIOWIE, RODZICE I WSZYSCY LUDZIE DOBREJ WOLI!

ZWRACAMY SIĘ Z PROŚBĄ O POMOC

DLA PIOTRA SKOWROŃSKIEGO

-TATY NASZYCH UCZNIÓW

Piotr Skowroński choruje już od 13 lat (chłoniak limfatyczny). Około miesiąca temu przestał chodzić. Choroba zaatakowała kończyny dolne powodując bolące, pękające rany, których jest coraz więcej. Obecnie potrzebuje całodobowej opieki. Leczenie jest bardzo kosztowne.

Jego rodzina potrzebuje wsparcia finansowego na zakup opatrunków, specjalistycznych plastrów na rany i środków higienicznych.

Piotr ma dopiero 44 lata, chce żyć, walczy, by być jak najdłużej być ze swoją rodziną.  Każda najmniejsza pomoc finansowa ze strony dobrych ludzi się liczy.

Na terenie szkoły wystawiona została puszka, do której można wrzucać pieniążki i w ten sposób wesprzeć rodzinę.

Prosimy o otwarcie serc i włączenie się w pomoc dla taty naszych uczniów, którzy dzielnie wspierają go w walce z chorobą. Niech wiedzą, że wokół nich są ludzie dobrej woli, na których mogą liczyć w tym trudnym dla nich czasie.

POMÓŻMY!!!

Koło Wolontariatu SP Węgrzynowo

Jeśli ktoś chce bezpośrednio wesprzeć rodzinę Piotrka Skowrońskiego, może dokonać wpłaty na stronie zrzutki.pl.Link poniżej.