Razem dla Piotra

Dziękujemy Ośrodek Pomocy Społecznej w Płoniawach-Bramurze za nominację.

Piotr jest strażakiem z Komendy Powiatowej PSP w Węgrowie. Wielokrotnie ratował zdrowie i życie innych ludzi. Dziś sam potrzebuje pomocy. Piotr, mąż, ojciec 4 dzieci, 3 stycznia 2024r. doznał rozległego udaru mózgu i aktualnie znajduje się w śpiączce.

Challenge polega na zrobieniu zdjęcia z ułożeniem litery „K” – jak #KożuchWygra . Możecie ją zrobić z czego tylko chcecie. W ramach chellengu i zbiórki do wpłacenia minimum 50zł na pomoc dla rodziny Piotra.

Wpłaty należy dokonać na rachunek bankowy 68 9236 0008 0000 1661 2000 0060 Parafia Św. Ojca Pio w Węgrowie, ul. Bł. ks. Jerzego Popiełuszki 2, 07 – 100 Węgrów z dopiskiem “ Piotr Kożuchowski-pomoc strażakowi ”

Oficjalnym organizatorem zbiórki są Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Węgrowie oraz Parafia Św. Ojca Pio w Węgrowie.

Po wykonaniu challengu i dokonaniu wpłaty nominujemy minimum 3 instytucje, jednostki OSP, PSP, Koła Gospodyń, które mają 48 godzin na wykonanie challengu i zbiórki.

Nominowanych zachęcamy do aktywnego udziału w chellengu. Pamiętajmy- Pomaganie jest fajne i dobro wraca

Nominujemy:

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krasińcu,