Dzień Edukacji Narodowej

13 października 2023r.w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej i Dzień Samorządności. Tego dnia uczniowie wcielili się w rolę nauczycieli i prowadzili lekcje, co sprawiło dużo radości ich młodszym kolegom.

Następnie wszyscy wzięli udział w uroczystej akademii. Przybyli też zaproszeni goście:Pan Krzysztof Majewski – Przewodniczący Rady Gminy i emerytowani nauczyciele oraz emerytowany pracownik obsługi. W części oficjalnej głos zabrała Pani dyrektor Jolanta Dawid, która złożyła życzenia wszystkim pracownikom szkoły. Wręczyła też nagrody dyrektora szkoły. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego przekazali nauczycielom i pracownikom szkoły dyplomy i sowy wykonane za pomocą drukarki 3D, dziękując za ich pracę.

Uczniowie przedstawili też montaż słowno-muzyczny  dotyczący pracy w szkole