GMINNY KONKURS CZYTELNICZO-PROFILAKTYCZNY „W krainie fantazji”

7 marca 2023r. w naszej szkole odbył się Gminny Konkurs Czytelniczo-Profilaktyczny, w którym wzięli udział uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Płoniawy-Bramura. Głównym celem konkursu była promocja książek i czytelnictwa.
Rywalizacja przebiegała w 2 kategoriach wiekowych: kl. IV-VI oraz kl. VII-VIII. Komisja konkursowa w składzie: p. Lucyna Kostrzewska – emerytowana nauczycielka języka polskiego naszej szkoły, p. Monika Mierzejewska – kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Płoniawach-Bramurze i p. Małgorzata Kobylińska – pracownik Gminnej Biblioteki Publicznej w Płoniawach-Bramurze wyłoniła laureatów i przyznała wyróżnienia:
• w kategorii klas IV – VI:
I miejsce – Zuzanna Ruszczyńska (SP Węgrzynowo)
II miejsce – Zuzanna Biraga (SP Węgrzynowo)
III miejsce – Oliwia Jaśkiewicz (SP Płoniawy)
wyróżnienie – Aleksandra Biraga (SP Węgrzynowo)
• w kategorii klas VII – VIII:
I miejsce – Julia Kamińska (SP Płoniawy)
II miejsce – Maria Miksińska (SP Węgrzynowo)
III miejsce – Oliwia Dębek (SP Płoniawy)
wyróżnienie – Magdalena Żbikowska (SP Chodkowo Wielkie)
Gratulujemy laureatom i pozostałym uczestnikom konkursu! Już teraz zachęcamy do udziału w czytelniczej rywalizacji w przyszłym roku szkolnym.
Nagrody rzeczowe zostały ufundowane przez Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Płoniawach-Bramurze. Poczęstunek dla uczestników konkursu sfinansowało Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju Lokalnego w Węgrzynowie. Bardzo dziękujemy za okazaną pomoc.
Konkurs przygotowały nauczycielki j. polskiego : Siemiątkowska E. i Wilga.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *