Gminny Konkurs Czytelniczo-Profilaktyczny

GMINNY KONKURS CZYTELNICZO-PROFILAKTYCZNY- rozstrzygnięty

20 grudnia  2021r. w naszej szkole został rozstrzygnięty Gminny Konkurs Czytelniczo-Profilaktyczny. Ze względu na epidemię, uczestnicy konkursu przygotowali nagrania  swoich prezentacji. Udział wzięli uczniowie wszystkich szkół z terenu naszej gminy.  Oceny czytanych fragmentów wybranych książek dokonało jury w składzie; Barbara Kobylińska- dyrektor Gminnej Biblioteki  Publicznej w Płoniawach-Bramurze i  Jadwiga Krukowska -przedstawicielka Gminnej Komisji ds Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Płoniawach-Bramurze. Konkurs zorganizowały   nauczycielki języka polskiego z naszej szkoły  : Martyna Nawrocka i Agnieszka Chrzanowska. Nagrody zostały zakupione z  funduszu GKdsRPA w Płoniawach -Bramurze. 

Oto fotorelacja z obrad jury i   protokół z prac komisji.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *