II miejsce w Gminnym Konkursie ” Mówimy NIE przemocy domowej, cyberprzemocy i uzależnienom”

15 grudnia 2021r. w Urzędzie Gminy w Płoniawach odbyło się wręczenie nagród dla szkół i uczniów za udział w Gminnym konkursie ” Mówimy NIE przemocy domowej, cyberprzemocy i uzależnieniom w formie sztuki teatralnej”. Szkoły nagrały 15 minutowe filmiki i przedstawiły je komisji. Nasze przedstawienie ” Czerwony Kapturek-prawdziwa historia” zajęło II miejsce. Gratulujemy uczniom i pani A.Chrzanowskiej pod kierunkiem której spektakl został przygotowany.

Wręczenie nagród w Urzędzie Gminy w Płoniawach-Bramurze

Dyrektor szkoły odebrała nagrody  i dyplomy dla uczniów , które wręczyła tego samego dnia w szkole.

Maria Miksińska uczennica klasy 7 otrzymała wyróżnienie za rolę Czerwonego Kapturka.