Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2021/2022

Nowy rok szkolny 2021/2022 rozpoczynamy 1 września 2021 r. w systemie stacjonarnym z zachowaniem ogólnych wytycznych GIS, MZ i MEiN.

Harmonogram uroczystości rozpoczęcia nowego roku szkolnego:
godz. 9.00 – spotkanie z wychowawcami oddziałów przedszkolnych (wejście nr 1 od strony Domu Nauczyciela),
godz. 9.00 – uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022 w kl. I-VIII -zbiórka przed salą gimnastyczna,
Uczniowie zbierają się przed salą. Czekają na swojego wychowawcę. Wchodzą w raz z nim na salę, dezynfekują ręce i ustawiają się na sali z zachowaniem dystansu społecznego. Rodzice uczniów mogą wejść  w maseczkach, dezynfekują ręce i zajmują miejsca na widowni z zachowaniem dystansu społecznego(1,5 m).

Po uroczystej inauguracji na sali gimnastycznej nastąpi spotkanie z wychowawcami klas.

Przypominam o możliwości odebrania wszystkich podręczników oraz o obowiązujących procedurach sanitarnych na terenie naszej szkoły. Inne ważne informacje dotyczące nowego roku szkolnego (m.in. znowelizowane procedury bezpieczeństwa, zgłoszenia i oświadczenia do świetlicy szkolnej) będą dla Państwa dostępne w dzienniku elektronicznym oraz u wychowawców klas.

Dojazd autobusem

1 września 2021r.  kurs ranny będzie o godzinę później tj 7.58. Powrót ok. 10:15 spod szkoły w Węgrzynowie.

Jolanta Dawid- dyr. Publicznej Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Września w Węgrzynowie.