Informacja o organizacji nauczania od 17 maja 2021r.

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Września w Węgrzynowie informuje:

Nauczanie w okresie od 17 maja 2021r.

• Klasy I-III i oddziały przedszkolne tak jak dotychczas –nauka stacjonarna w szkole.
  • Uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych przechodzą na naukę w tzw. systemie hybrydowym (co najmniej 50% zdalnie , a do 50 % stacjonarnie).

Zajęcia od 17 maja będą odbywały się hybrydowo zgodnie z obowiązującym planem wg poniższego harmonogramu:

• 17.05. – 21.05.2021r.

– kl. IV, V, VI zajęcia zdalne,

– kl. VII – VIII zajęcia stacjonarne w szkole ,

* 24.05.-28.05.2021r.

– 24.05. 2021 r. (poniedziałek)- jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych- odpust parafialny

• Egzamin kl.8- od 25.05. do 27.05.2021r.
  • 25 maja – wtorek – egzamin ósmoklasisty-   j.polski

* 26 maja – środa – egzamin ósmoklasisty-matematyka

• 27 maja – czwartek – egzamin ósmoklasisty-j.angielski

Przypominam też, że w dniach egzaminu ósmoklasisty nie ma  zajęć ani stacjonarnych ani zdalnych, z wyjątkiem oddziałów  przedszkolnych, które funkcjonować będą normalnie.

• 28. 05.2021 r.(piątek)

– kl. IV, V, VI – zajęcia stacjonarne w szkole,

– kl. VII, VIII – zajęcia zdalne,

• od 31.05.2021 r.- wszystkie klasy wracają do nauki stacjonarnej w   szkole
  • W czasie nauki stacjonarnej obowiązują w szkole procedury bezpieczeństwa  (dokument zamieszczony na stronie internetowej- w zakładce Dokumenty szkolne). Bezwzględnie należy stosować się do zasad sanitarnych.

Jolanta Dawid-dyr.szkoły