Kiermasz słodkości

7 marca 2024r  Społeczność szkolna zorganizowała kiermasz słodkości . Dochód przeznaczony zostanie na leczenie chłopca z Płoniaw Błażeja Rólka, który choruje na białaczkę. Pamiętajcie dobro wraca.

Ortografia na medal

5 marca 2024r. w Publicznej Szkole Podstawowej im. Arkadiusza Gołasia w Płoniawach-Bramurze odbyło się wręczenie nagród w konkursie pod patronatem starosty makowskiego „Ortografia na medal”. W IX Powiatowym Konkursie Ortograficznym „Ortografia na medal” w kategorii kl. VII-VIII wzięło udział 28 osób.

Miło jest nam poinformować, że nasza uczennica klasy 7 Zuzanna Biraga zdobyła wyróżnienie. Gratulujemy.

DEBATA – Program Profilaktyczny

21 lutego w naszej szkole odbyły się warsztaty dla klasy 8 w ramach Programu Profilaktycznego Debata. Celem spotkania było zapobieganie przedwczesnemu spożyciu alkoholu oraz jego negatywnym skutkom, a także promowanie postawy abstynenckiej. Spotkanie poprowadziła Pani Danuta Drzewiecka. Bardzo dziękujemy za burzliwą Debatę . Sfinansowano dzięki Gminnej Komisji ds Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Płoniawach-Bramurze.