Zbiórka dla schroniska „Przystanek na Cztery Łapy” w

Jak co roku, KOŁO  WOLONTARIATU  przeprowadziło zbiórkę karmy dla schroniska  „Przystanek na Cztery Łapy” w Makowie Maz. Zebrano sporo karmy . Na potrzeby piesków przekazano również 100 zł . Zbiórkę koordynowała Pani  M. Waszczak.

Zbiórka maskotek dla dzieciaków z Rodzinnego Pogotowia Opiekuńczego

Kolejna zbiórka zorganizowana przez opiekunkę KOŁA WOLONTARIATU  Panią M.Waszczak to zbiórka  maskotek dla dzieci  z Rodzinnego Pogotowia Opiekuńczego w Bornem Sulinowie. Zebraliśmy 2 wielkie pudła maskotek, które zostały już przesłane do dzieciaków. Otrzymaliśmy podziękowanie o następującej treści:

„Dzień dobry, tak miałem wieczorkiem napisać że dotarły i zarazem bardzo Państwu podziękować ♥ Życzymy Państwu spokojnych świąt w zdrowiu. Pozdrawiamy ♥ Joanna i Wiesław Kubiak Rodzinne Pogotowie Opiekuńcze w Bornem Sulinowie ♥

Kredki dla Afryki

Pani Magdalena Waszczak opiekunka  KOŁA WOLONTARIATU zorganizowała w naszej szkole  zbiórkę  artykułów szkolnych ( kredki, długopisy, zeszyty, piórniki, ołówki i.t.p) w ramach akcji ” Kredki dla Afryki”.  Zebrane  artykuły zostaną wysłane dzieciom w Afryce.