Wprowadzamy dziennik elektroniczny

Począwszy od roku szkolnego 2021/2022 nasza szkoła będzie korzystała z dziennika elektronicznego Librus.  W związku  z tym wprowadzamy  na okres próbny tj. od 21maja 2021r. do 25 czerwca 2021r.korzystanie z tego dziennika.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem korzystania z dziennika elektronicznego Librus  w naszej szkole.REGULAMIN Dziennik elektroniczny SP Węgrzynowo

Zwracamy się do rodziców o osobiste odebranie loginów i haseł ze szkoły w dniach 20 i 21 maja 2021r. (czwartek , piątek). w godz. od 8.00 do 15.00

Procedura odbioru kodów dostępu do dziennika elektronicznego:

1. Kody dostępu do dziennika elektronicznego przekazują rodzicom/prawnym opiekunom wychowawcy klas lub pracownik sekretariatu szkolnego w dniach 20 i 21 maja 2021r(czwartek , piątek) na łączniku szkolnym w wejściu do sali gimnastycznej.
  2. Każdy rodzic/prawny opiekun potwierdza podpisem odbiór kodu na zbiorczej liście. Listę tę przechowuje administrator DE (zał.). Uczeń potwierdza odbiór kodu na liście (zał. ).
  3. W późniejszym terminie kody dostępu wydaje sekretariat szkolny . Odbiór kodu dostępu potwierdza się podpisem.
  4. Wydanie kodu dostępu innej osobie odbywa się na podstawie pisemnego upoważnienia zawierającego numer dowodu osobistego. Pisemne upoważnienia przechowuje sekretariat szkolny.
  5. W razie zgubienia kodów dostępu na pisemną prośbę rodzica/prawnego opiekuna nowe kody wydaje sekretariat szkolny w terminie do 7 dni od zgłoszenia problemu.
  6. Każdy rodzic/prawny opiekun   potwierdza podpisem na   zbiorczej liście zapoznanie   się z zasadami funkcjonowania Dziennika Elektronicznego. Listę tę przechowuje administrator DE (zał).

Instrukcja logowania do systemu Synergia dla rodziców i uczniów dostępna pod linkiem