Pani Dyrektor!

W związku z nieodwołalną Pani decyzją o rezygnacji z pełnienia funkcji dyrektora szkoły pragniemy z całego serca podziękować.

Bycie dyrektorem szkoły, to nie tylko sprawowanie codziennych obowiązków. To misja, a zarazem powołanie wymagające wiedzy, opanowania i rozwagi, które to cechy umiejętnie Pani przez te lata łączyła. Dyrektor, to manager, który odpowiedzialnie kieruje placówką zawsze mając na uwadze dobro uczniów, to lider zespołu, który przekazuje swoim pracownikom energię do działania, to dobry gospodarz dbający o dynamiczny rozwój i nowoczesność szkoły, to wreszcie dyplomata, który zręcznie współpracuje z przedstawicielami władzy i lokalnego środowiska. Pani Dyrektor, Pani to wszystko się udało.

Józef Piłsudski powiedział: „Jedynie czyn ma znaczenie. Najlepsze chęci pozostają bez skutku, o ile nie pociągają za sobą następstw praktycznych”. Pani chęci odnośnie naszej szkoły zawsze skutkowały czynami.

Kierując do Pani słowa uznania pragniemy podziękować za wieloletnie i satysfakcjonujące starania o istnienie szkoły oraz trud pracy włożony w troskę o jej rozwój i dobre imię. Dziękujemy za przemyślaną politykę kadrową a przede wszystkim za zaangażowanie dla społeczności szkolnej i lokalnej.

Dziękujemy za wyrozumiałość, wsparcie oraz motywowanie do podejmowania działań. Dziękujemy również za dokonania, którymi zapisała się Pani na trwałe w historii tej szkoły oraz w pamięci uczniów, nauczycieli, pracowników i rodziców. Dziękujemy za lata wspaniałej i owocnej współpracy, czas i serce włożone w każde działanie na rzecz uczniów, rodziców, nauczycieli i szkoły.

Ale przecież jeszcze się nie żegnamy, mamy nadzieję na dalszą współpracę…

Póki co, życzymy Pani wspaniałych dni w życiu osobistym, niezawodnego zdrowia, czasu na realizację własnych pasji i marzeń oraz wytchnienia po latach wytężonej pracy na stanowisku dyrektora.

Jeszcze raz dziękujemy!

 

Jeszcze raz dziękujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *