SEANS FILMOWY

W poniedziałkowy poranek 7 .10.2024r. uczniowie kla I-III mieli okazję obejrzeć bajkę pt. „Psi Patrol.”

Wszyscy z zaciekawieniem oglądali seans, w którym główny bohater podkreślał znaczenie pracy zespołowej, przyjaźni oraz pomagania innym.

Uczniowie klas IV-VIII obejrzeli film animowany pt.” Mały Książę”. Jest to adaptacja książki francuskiego pisarza Antoine’a de Saint-Exupéry’ego. Film opowiada losach małej dziewczynki, która zaprzyjaźnia się z ekscentrycznym staruszkiem z sąsiedztwa. Przedstawia się jej jako Pilot. Nowy znajomy opowiada jej o niezwykłym świecie, gdzie wszystko jest możliwe. Świecie, do którego dawno temu zaprosił go przyjaciel – Mały Książę. Tak zaczyna się magiczna i pełna przygód podróż dziewczynki do krainy jej własnej wyobraźni i do bajkowego świata Małego Księcia. „WSZYSCY DOROŚLI BYLI KIEDYŚ DZIEĆMI”