Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”

Nasi uczniowie (Zuzanna Biraga, Aleksandra Biraga, Zuzanna Milewska i Kacper Nawrocki) wzìęli udział w Gminnych eliminacjach XLVI edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” .

I miejsce w kategorii klas 5-8 zajęla Zuzanna Biraga uczennica klasy VIII. Gratulujemy . Zuzia będzie reprezentować nasza Gminę na etapie powiatowym.

 

    

Dziękujemy druhom OSP KSRG  Węgrzynowo za transport naszych uczniów na konkurs.

CHOINKA SZKOLNA 2024

Choinka szkolna 01.02.2024. Super zabawa z animatorkami: zjeżdżalnie, gry i zabawy, tatuaże, słodki poczęstunek.

           

Następnie MIKOŁAJ obdarował dzieci paczkami. A na koniec była smaczna PIZZA.

Ta super zabawa choinkowa odbyła się dzięki Radzie Rodziców. Wszystko zorganizowały i ufundowały mamy.

Konkursie lingwistyczny z języka angielskiego

31.01.2024r. Nasze uczennice wzięły udział w konkursie lingwistycznym z języka angielskiego, który zorganizowało LO w Przasnyszu. W kolejnej edycji wzięło udział aż 83 uczniów z jedenastu podstawówek z całego regionu. Dla naszych uczennic był to pierwszy raz, kiedy przekroczyły mury Liceum Ogólnokształcącego im Komisji Edukacji Narodowej w Przasnyszu. Mamy jednak nadzieję, że nie ostatni.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 15 marca .Naszą szkołę reprezentowały: Olczak Zuzanna i Aleksandra Wrońska z kl.8 oraz Zuzanna Biraga z kl. 7. Do konkursu przygotowała je Pani Anna Jaskulska.

 

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

30.01.2024r. Samorząd Uczniowski pod opieka p. Justyny Wrońskiej przygotował loterię fantową z której dochód przeznaczono na Wielką Orkiestrę Pomocy Świątecznej. Zebraną kwotę 700zł przekazano Stowarzyszeniu Arena Dobra.