Sukcesy uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Września w Węgrzynowie

 

ROK SZKOLNY 2014/2015

 

ORGANIZOWANIE KONKURSÓW MIĘDZYSZKOLNYCH

Tematyka konkursu

Organizatorzy

(nazwisko n-la)

Adresat

(klasy)

Termin

 

Uczestnicy –

nazwa szkoły

i liczba
uczestników

 

Liczba laureatów

(wyróżnień,
1-2-3 miejsce)

z macierzystej szkoły

ze szkół

uczestniczących

Turniej mini piłki halowej

K. Królicki

III-VI

XII

Zespół szkół w Krasińcu,

Szkoła Podstawowa w Chodkowie

Szkoła Podstawowa w Płoniawach

I miejsce

 

 

Gminny konkurs ortograficzny

M. Nawrocka

IV-VI

 

Zespół szkół w Krasińcu,

Szkoła Podstawowa w Chodkowie

Szkoła Podstawowa w Płoniawach

II –Aleksandra Majewska

III- Weronika Komorowska

 

I -Karolina Rozbicka

SP w Płoniawach

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

UDZIAŁ W KONKURSACH MIĘDZYSZKOLNYCH

 

 

Lp.

 

 

Tematyka

konkursu

 

 

Zasięg

 

Organizatorzy

 

 

Termin

(miesiąc)

 

 

Imię

i nazwisko ucznia

 

 

Klasa

 

Osiągnięcia

 

Imię i nazwisko nauczyciela

1.

Bezpieczna droga do szkoły

etap gminny

Zespół Szkół w Płoniawach

X

Wiktoria Waszczak

 

V

V miejsce-zakwalifikowanie się do etapu powiatowego

K. Wenda

 

Klaudiusz Radzymiński

 

VI

III miejsce- zakwalifikowanie się do etapu powiatowego

Bartosz Biedrzycki

 

V

I miejsce -zakwalifikowanie się do etapu powiatowego

2.

Bezpieczna droga do szkoły

etap powiatowy

K. Wenda

X

Wiktoria Waszczak

 

V

I miejsce

 

K. Wenda

 

3.

Konkurs kolęd

gminny

GOK  w Płoniawach

XII

Mosakowska Michalina

VI

I miejsce

J. Napiórkowska

Biedrzycki Bartosz

V

II miejsce

Czajkowska

Klara

VI

-

Skowrońska Wiktoria

VI

WYRÓŻNIENIE

Tupacz Lena

II

I miejsce

4.

 

Konkurs kolęd

międzyszkolny

Szkoła Podstawowa w Romanowie

I

Mosakowska Michalina

VI

-

J. Napiórkowska

Biedrzycki Bartosz

V

II miejsce

Czajkowska

Klara

VI

III miejsce

Skowrońska Wiktoria

VI

I miejsce

Tupacz Lena

II

I miejsce

 

Emilia Czerwińska

II

WYRÓŻNIENIE

5.

Orzeł matematyczny

ogólnopolski

I -VI

XII

Uczniowie klas I-VI

IV-VI

Dyplomy uznania

Nauczyciele matematyki uczący w  klasach I -VI

6.

OTWP „Młodzież Zapobiega Pożarom”

gminny

GOK  w Płoniawach

I 2015

Waszszczak Wiktoria

V

II miejsce

K. Wenda

 

Majewska Aleksandra

V

I miejsce -zakwalifikowanie się do etapu powiatowego

7.

Power of love

międzygminny

Zespół Szkół w Płoniawach

II 2015

Mosakowska Michalina

VI

III miejsce

J. Napiórkowska

A. Jaskulska

Biedrzycki Bartosz

V

II miejsce

Czajkowska

Klara

VI

 

Skowrońska Wiktoria

VI

8.

XVII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży 2014/15 " Bezpieczeństwo i rozwaga - tego od Ciebie każdy wymaga"

Etap gminny

KG PSp w Warszawie

III

Seweryn Żbikowski

V

etap gminny - II miejsce

J. Napiórkowska

 

9.

Olimpusek dla klas 1-3

ogólnopolski

W szkole zorganizowany przez A.Jaskulska

M. Waszczak

IV

Uczniowie klas I-III

I-III

Dyplomy uznania dla wszystkich uczestników.

Dyplom laureata dla Alicji Witkowskiej za I miejsce oraz Szymona Grabowskiego za XI miejsce

A.Jaskulska

M. Waszczak

10.

IX Festiwal Śpiewających Szkół w Warszawie -

wojewódzki

 

V

Wiktoria Skowrońska

VI

finałowa piętnastka

J. Napiórkowska

 

11.

XII Międzygminny Konkurs Piosenki Angielskiej

międzygminny

Publiczna Szkoła Podstawowa w Szelkowie

V

Bartosz Biedrzycki

V

wyróżnienie

J. Napiórkowska

A. Jaskulska

 

12.

BRD

gminny

Wójt gminy Zespół Szkół w Płoniawach

IV

drużyna

Wiktoria Waszczak

Bartosz Biedrzycki

Klaudiusz Radzymiński

 

V-VI

I miejsce drużynowo

K. Wenda

13.

BRD

powiatowy

WORD

IV

drużyna

Wiktoria Waszczak

Bartosz Biedrzycki

Klaudiusz Radzymiński

Karolina Sobierajska

V-VI

 

K. Wenda

opiekun podczas konkursu

K. Królicki