UDZIAŁ NASZYCH UCZNIÓW
w KONKURSACH i OLIMPIADACH ZEWNĘTRZNYCH
w roku szkolnym 2015/2016

• 20 X 2015 w Gminnym O¶RODKU KULTURY W PŁONIAWACH został rozstrzygnięty konkurs plastyczny ZŁOTA POLSKA JESIEŃ.
    Wyróżnienia zdobyli Aleksandra Majewska, Wiktoria Waszczak i Julia Wi¶niewska.

• Skok na pocz±tek

• 10 X 2015 w Krasnosielcu odbyły się Powiatowe Indywidualne bBiegi Przełajowe. Uczestniczyło w nich troje naszych ucznow: Izabela Bojarska, Norbert Rogalski i Bartosz Biedrzycki. Najlepiej wypadł Bartek, który zdobył pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej i będzie reprezentował powiat makowski w eliminacjach wojewódzkich.

• Skok na pocz±tek

• Już po raz siódmy tradycyjnie na pocz±tku grudnia w naszej szkole odbył się
    Halowy Turniej w mini piłkę nożn± chłopców o Puchar Przewodnicz±cego Sejmiku Mazowieckiego. Brały w nim udział reprezentacje szkolne starszych klas z terenu naszej gminy.
    W tym roku po raz drugi z rzędu turniej wygrała reprezentacja naszej szkoły.
    Wygrali¶my wszystkie mecze w pierwszej fazie turnieju tj. z SP Krasiniec 6:0, z SP Płoniawy 5:2, z SP Chodkowo 7:0 , oraz mecz finałowy z reprezentacj± SP Krasiniec 6:3.

• Wszystkie mecze turnieju sędziował najmłodszy sędzia ligi okręgowej - absolwent naszej szkoły - Dawid Szwejkowski.

• Tradycyjnie też jak co roku nagrody dla szkół w postaci sprzętu sportowego ufundował Wójt Gminy Płoniawy-Bramura - Włodzimierz Załęski.

• Skok na pocz±tek

• Troje uczniów naszej szkoły wzięło udział w drugim etapie konkursu ORTOGRAFIA na WESOŁO. Nie należał on z pewno¶ci± do łatwych. Uczestnicy zmagali się z trudnymi tekstami dyktand, musieli wykazać się bardzo dobr± znajomo¶ci± zasad ortograficznych. Uczennica naszej szkoły Ola Majewska laureatka trzeciego miejsca będzie reprezentować nasz powiat w etapie wojewódzkim w Warszawie.

• Na powiatowym konkursie piosenki anglojęzycznej POWER of LOVE I miejsce w kategorii klas I-III zajęła Alicja Witkowska a w kategorii klas IV – VI drugie miejsce zajął Bartosz Biedrzycki.

• Skok na pocz±tek

• 19 lutego 2016rodbył się Powiatowy Konkurs Ortograficzny "Ortografia na Medal pod honorowym patronatem Starosty Makowskiego. Naszą szkołę reprezentowali; Zuzanna Majewska , Bartosz Biedrzycki i Aleksandra Majewska. Najlepszy wynik - III miejsce zajęła Aleksandra Majewska i będzie reprzentować powiat na etapie wojewódzkim

12 marca 2016r w Warszawie Aleksandra Majewska uzyskała tytuł FINALISTKI konkursu ORTOGRAFIA na MEDAL

• Skok na pocz±tek

• 23 lutego 2016r w GOK-u w Płoniawach-Bramurze odbyły się eliminacje gminne turnieju, w którym Aleksandra Majewska zajęła I m-ce w kategorii szkoła podstawowa.

18 marca 2016 w Sali Gimnastycznej przy Publicznym Gimnazjum w Czerwonce odbyły się eliminacje powiatowe tego turnieju, w którym Aleksandra Majewska zajęła II m-ce w kategorii szkoła podstawowa.

• Skok na pocz±tek

• 23 marca 2016 r w naszej szkole odbył się DZIEŃ TALENTÓW.

Skok na pocz±tek

• W dniu 16.05.2016r. odbył się gminny konkurs ortograficzny o tytuł ,,GMINNEGO MISTRZA ORTOGRAFII”. Uczniowie naszej szkoły wzięli w nim udział. Troje uczniów naszej szkoły wzięło udział w drugim etapie konkursu ORTOGRAFIA na WESOŁO.

• Skok na pocz±tek

• W dniu 21.04.2016r. odbył się GMINNY PRZEGLĄD TALENTÓW MUZYCZNYCH zorganizowany przez GOK w Płoniawach. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i statuetki.
    Z grona uczestników Jury dokonało wyboru najlepszych wykonawców, którzy zakwalifikowali się do eliminacji na FESTIWALU ¶PIEWAJĄCYCH SZKÓŁ w Warszawie. Do Warszawy pojechali następujący uczniowie naszej szkoły: Bartosz Biedrzycki, Alicja Witkowska, Lena Tupacz, Emilia Czerwińska.

• Skok na pocz±tek

• W dniu 4.05.2016r. w Starostwie Powiatowym w Makowie Maz. został rozstrzygnięty powiatowy etap Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "W trosce o nasze bezpieczeństwo". Wyróżnienie otrzymał Jakub Rzepiński uczeń trzeciej klasy naszej szkoły.

• Skok na pocz±tek

• W dniu 24.05.2016r. odbył się XIII MIĘDZYGMINNY KONKURS PIOSENKI ANGLOJĘZYCZNEJ zorganizowany przez Publiczną Szkołę Podstawową im. Janusza Korczaka w Szelkowie.
    W konkursie brało udział 2 uczniów: Bartosz Biedrzycki i Alicja Witkowska. Zajęli oni III miejsca w swoich kategoriach wiekowych.